JPT Business

John van der Valk (Wattco) over het PMO bij JPT

Preventief Medisch Onderzoek bij JPT

“Mijn naam is John van der Valk, eigenaar van Wattco, en wij hebben kortgeleden Preventief Medische Onderzoeken laten afnemen bij JPT Personal Training & Coaching. Om de gezondheid van mijn medewerkers in kaart te brengen, hen hier bewuster van te laten worden en hieraan te kunnen werken, is een PMO erg belangrijk. JPT brengt het volgende in kaart:

  • Lichaamssamenstelling-meting
  • Longfunctietest
  • Bloeddrukmeting
  • Rusthartslagmeting
  • Bloedparameters: cholesterol, glucose, lactaat en triglyceriden
  • Balans- en evenwichtstest
  • Krachttest voor onder- en bovenlichaam
  • Astrandtest
  • Begin- en eindmeting
  • Gehoortest
  • Oogtest
  • Vaatdiagnostiek
  • Mogelijkheid om een vervolgtraject in te plannen

Waarom JPT?

JPT heeft voor mij een hele professionele uitstraling en alle disciplines onder één dak. De samenwerking was erg goed, onze medewerkers hebben het allemaal ook als zeer positief ervaren. Het PMO was zeer uitgebreid en zorgde hier ter plekke voor mooie open gesprekken over gezondheid. Ook leuk om te zien dat collega’s het met elkaar wilden bespreken en gezondheid een belangrijker onderwerp is geworden onder de mensen.

Verzuimverlagend

Het verzuim bij onze medewerkers was al niet hoog en dat willen we graag zo houden. Van 1 of 2 medewerkers weet ik wel bijna zeker dat ze zonder hulp van JPT al waren uitgevallen, dus daar ben ik erg blij mee. JPT heeft hier een steentje aan bijgedragen en weet het verzuim zo laag mogelijk te houden.

We hebben een erg leuke periode gehad bij JPT en bij velen is hier ook een vervolg op gekomen. Missie geslaagd dus, dank daarvoor!”

Klaar om te starten?

Interesse? Start dan nu met een gratis intakegesprek.